• درباره ما

وارد کننده مستقیم تجهیزات دزدگیر اماکن

با واردات درست، ارائه و قیمت گذاری مناسب، خرید تجهیزات دزدگیر اماکن را برای همه فراهم کرده‌ایم. ” برقراری امنیت آسان است “

” برقراری امنیت آسان است “

هیپاس با شعار برقراری امنیت آسان است، اقدام به واردات و تامین تجهیزات دزدگیر اماکن کرده و آن را به صورت مستقیم و از طریق نماینده های فروش به دست شما میرساند.

ما همیشه تلاشمان بر این است تا با بهترین تجهیزات مورد استفاده در سیستم دزدگیر اماکن را، برایتان تامین کنیم. ما در این تامین کالا، حاشیه سود را کم کرده ایم تا در کنار سود ما، شما نیز بتوانید با بهترین قیمت تجهیزات مورد نیازتان را تهیه کنید.

امنیت آسان

” هیپاس؛ مراقب شماست “

سنسور های دزدگیر اماکن، یکی از مهمترین و حیاتی ترین تجهیزات مورد استفاده در دزدگیر اماکن هستند، که حتما باید از نوع باکیفیتی باشند.

به همین منظور ما به سراغ واردات با کیفیت ترین سنسور های دزدگیر اماکن رفته ایم. تا بتوانیم با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات دزدگیر اماکن، محافظ امنیت اماکن، اموال و افراد باشیم.

چرا هیپاس را بوجود آوردیم؟

تیم هیپاس سالها در زمینه واردات تجهیزات دزدگیر اماکن به شرکت‌ها و افراد دیگر کمک کرده و کالای مدنظر آنها را تامین کرده است. حالا با بررسی و تجربه چندین ساله متوجه ضعف هایی در بازار شده و تصیم گرفته تا با تیمی قدرتمند این مشکلات را برطرف کند. مشکلاتی که عمدتا در بازار تجهیزات دزدگیر وجود دارند مواردی هستند که در ادامه به آنها اشاره شده است.

در بازار دزدگیر اماکن ایران، پنل های با کیفیت و برندهای کاردرست کم نیستند و از این نظر مشکل چندانی وجود ندارد. اما سنسورهایی زیادی را دیده‌ایم که از کیفیت لازم برای برقراری امنیت برخودار نبوده و تمام زحمات یک استادکار نصاب یا اعتبار یک شرکت را زیر سوال برده اند.

به همین منظور هیپاس با توجه به تجربه و شناختی از کیفیت سنسورهای دزدگیر در این چند سال کسب کرده، تصمیم گرفته تا با کیفیت ترین سنسورها و تجهیزات دزدگیر را در اختیار شما قرار بدهد.

تنوع سنسورهای دزدگیر اماکن

گاها شرکت‌هایی وجود دارند که به دلیل حاشیه سود پایین از ارائه برخی از سنسورها و تجهیزات دزدگیر خودداری می‌کنند و همین باعث می‌شود تا مشتری یا همکاران محترم مجبور شوند از نسخه‌هایی با کیفیت پایین استفاده کنند که اصلا جالب نیست.

اما ما در هیپاس دقیقا دست بر روی نقطه ضعف بازار گذاشته‌ایم و دقیقا همان محصولاتی را تامین کرده ایم که یا در بازار یا وجود ندارند یا به ندرت پیدا می‌شوند و یا اینکه نمونه های موجود در بازار از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند.

نماد گارانتی در دست

ما در هیپاس محصولات خودمان را با گارانتی 5 ساله پارس گارانتی ارائه کرده‌ایم. این گارانتی به شما این امکان را میدهد تا در صورت خرابی تجهیزاتی که از ما خریداری کرده اید، بدون قید و شرط تا 2 سال، آن را تعویض کنید. البته گارانتی تعمیرات پارس گارانتی تا 5 سال همواره در کنار شماست تا با خیالی راحت از محصولات هیپاس استفاده کنید.

یک مرد که با دستش علامت عالی را نشان میدهد

سال ها تجربه در حوزه‌ی تامین، فروش، خدمات پس از فروش، حتی نصب دزدگیر و آموزش نصب و بررسی محصولات مختلف باعث شده تا با تیمی مجرب در کنار شما باشیم. شما با خرید محصولات هیپاس نه تنها از کیفیت بالا محصولات و گارانتی معتبر برخوردار می‌شوید، بلکه از پشتیبانی فنی متخصصین هیپاس نیز به صورت رایگان بهره مند خواهید شد.

تعداد محصولات
0

تجهیزات مختلف را برای ارائه به شما آماده کرده ایم تا با خیال راحت بتوانید محصول مورد نظرتان را پیدا کنید

تعداد دسته بندی
0

دسته بندی محصولاتی که در حال حاضر روی سایت موجود است

نماینده فروش
0

اگر شما هم در حوزه ی امنیت کار میکنید میتوانید نماینده ی فروش ما باشید.

برای درخواست نمایندگی و اطلاع از قیمت های ویژه همکاری حتما فرم زیر را پر کنید تا تیم پشتیبانی سریعا با شما ارتباط گرفته و شما را در جریان شرایط اخذ نمایندگی و همکاری بگذارند.